Alojamiento "Las Magnolias" 1 Pb
| Gratis Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Alojamiento "Las Magnolias" 1 Pb lägenhet erbjuder ett kök samt rum med plattskärms-TV med satellitkanaler och luftkonditionering. Gäster kan också utforska sevärdheter såsom Federacions varma källor, som kan nås inom 14 minuters promenad från boendet.
Lägenheten ligger inom 11 minuters promenad från Museo De Los Asentamientos. 10 minuters promenad tar dig till centrala Federación. Det tar ca 5 minuter till fots att nå La Criolla och La Estaca.
Alojamiento "Las Magnolias" 1 Pb lägenhet består av 1 sovrum. Lägenheten har 1 badrum.
Concordia flygplats är belägen 53 minuters bilfärd bort.
- Lokala sevärdheter
- Plaza Libertad678 km
- Centro recreativo Rincon de Sol229 km
- Apicola Cepida891 km
- Laberinto vegetal211 km
- Anfiteatro de Federacion715 km
- Parroquia Inmaculada Concepcion1093 km
- Federacions varma källor832 km
- Plaza Mandisovi1208 km
- Fortunata Casino Federación869 km
- Flygplatser
- Concordia Flygplats55 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Gratis Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det till stadens centrum från lägenheten Alojamiento "Las Magnolias" 1 Pb?
Det tar 10 minuters promenad från lägenheten Alojamiento "Las Magnolias" 1 Pb till stadens centrum. - ❓
Har lägenheten Alojamiento "Las Magnolias" 1 Pb ett kök?
Ja, lägenheten Alojamiento "Las Magnolias" 1 Pb har ett komplett kök. - ❓
Vad är storleken på lägenheten Alojamiento "Las Magnolias" 1 Pb?
Lägenheten Alojamiento "Las Magnolias" 1 Pbs yta är 80 kvadratmeter.